Registrácia

Tréneri

Martin Csiaki

Bývalý reprezentant v športovej gymnastike Narodil som sa do gymnastickej rodiny. Otec robil správcu telocvične v ktorej sme bývali. Mama bola trénerkou gymnastiky. Keďže som v telocvični vyrastal, už ako štvorročný som začal cvičiť aj ja. Absolvoval som osemročné Športové gymnázium a som trénerom I triedy.

Medzi úspechy, ktoré si vážim najviac patria: Majster ČSSR, ČSFR, SR* účastník MS Paríž 1992 účastník ME družstiev Praha 1994. Od roku 1996 som sa stal členom divadelno kaskadérskej skupiny Borseus na čele s Gustávom Kyselicom. Spolupracoval som na 25 filmových produktoch. Spomeniem napríklad: Bathory, Snehulienka a lovec, Exodus. Aj naďalej sa príležitostne venujem tomuto koníčku.

V roku 2005 som začal robiť gymnastiku pre deti, najskôr v telocvični na Interi. Kde som začal trénovať pár detí. Neskôr, som začal pôsobiť v Malinove, Dunajskej Lužnej a v Senci. Práca s deťmi ma napĺňa, teším sa z každého zlepšenia svojích zverencov. Gymnastika je nádherný šport a ja mám radosť, keď sa môžem podeliť o svoje skúsenosti.

Mr. Mihaela Slavik-Radusin

Trénerka Absolvovala som FTVŠ v Srbsku v Novom Sade. Odbor: Profesor telesnej Výchovy a organizátor športovej rekreácie.

Záľuba v gymnastike sa stala v základnej škole a deťom som sa začala venovať v druhom ročníku na výške v Sokolskom družstve Vojvodina v Novom Sade. Neskôr som sa dostala trenovaniu na Malte kde som pracovala ako trenerka na rozvojovej gymnastike a venovala som sa aj pohybovým skladbám. Zumba, tanec a fitness su tiež mojou záľubou. Celkovo každodenný pohyb je pre mna životným štýlom a teší ma keď to môžem uplatniť na deťoch.

Nicolas Čermák

Podstata je, nikdy sa nevzdávať Som absolventom súkromnej športovej strednej odbornej školy v Bratislave, odbor športový Manažment. Už od malička som bol športový typ.

Na základnej škole som mal telesnú výchovu ako najobľúbenejší predmet a veľmi som sa tešil na rôzne aktivity, ktoré sme na nej robili. Vyskúšal som a prešiel som si rôznymi športmi aj aktivitami, ako napríklad futbal, taekwondo. Keď som mal 10 rokov, dostal som sa ku hokeju, pri ktorom som zostal dodnes. Hrával som do Juniorskej kategórie aj pár zápasov v 2.lige mužov. Už od malička som bral šport ako hobby, vnímam šport ako súčasť môjho života. Počas strednej škole som zistil, že vo svojom živote sa chcem venovať trénerstvu. V 17-tich rokoch som začal trénovať deti na hokeji, potom som sa dostal ku gymnastike a parkouru.

Práca s deťmi ma veľmi baví a napĺňa, aj keď niekedy je to veľmi ťažké, ale v tom je táto práca jedinečná a nikdy to nie je o tom istom. Rád vidím, keď sa deti na gymnastike v hokeji, ale aj v inom športe naučia nové prvky a poteší ma rozžiarený úsmev na ich tvárach, ako sa posúvajú ďalej. Pre mňa ako trénera je to dobrý výsledok a super pocit z dobre odvedenej práce, aj keď niekedy ten výsledok trvá kratšie a niekedy dlhšie. Môj osobný názor je, že netreba sa vzdávať pri prvom páde a pokazenom cviku. Treba si ísť za svojim cieľom a bojovať a stále sa motivovať.

Som certifikovaný:
Tréner ľadového hokeja- I. kvalifikačný stupeň (SZĽH)
Tréner Gymnastiky - I. kvalifikačný stupeň (SGF)
Tréner Fitnes, kulturistiky a silového trojboja - I. kvalifikačný stupeň (SAFKST)

Pridaj sa :)

Online registrácia kurzu gymnastiky